Вул. П.Дорошенка, 75

 098 420 68 48 , 063 216 62 35

ВАШ ВІДПОЧИНОК - ЦЕ НАША РОБОТА!!

 astera9@meta.ua

Куди поїхати на відпочинок восени

Без категорії

Куди поїхати на відпочинок восени

На календарі жовтень, а тіло хоче тепла, теплого сонця, і бурхливого моря. Осіння подорож в теплі краї закордон, наповнить Вас теплом на цілу зиму.

Давайте розглянемо найпопулярніші країни для осіннього відпочинку та альтернативи їм.

Єгипет

Тури до Єгипту восени розкуповують, як гарячі пиріжки. Якщо на середземноморських курортах починається низький сезон то в Єгипті все навпаки. Власне осінню тут починається високий сезон, тепле  червоне море і ласкаве сонце чекають на Вас. Тому щоб не прогавити відпустку краще звернутись в туристичне агенство “Астера”завчасно та придбати путівку на відпочинок.

Найпопулярніші курорти в Єгипті: Хургада, Шарм ель Шейх також користуються популярністю : Дахаб, Марса –  Алам, Сафага.

У вересні на Вас чекає фантастична сонячна погода, повітря прогрівається до 35 градусів,а вода в морі до 28 градусів. Трішки нижча температура в жовтні, але це не завадить Вам насолодитись сонячними ваннами. В листопаді можуть бути деякі незручності через сезон вітрів, але вітри досить теплі і практично не вплинуть на Вашу відпустку.

Тайланд

Південно – східна Азія славиться своїм казковим відпочинком, найпопулярніші курорти: Паттайя та Пхукет. Тайланд славиться своїм круглорічним відпочинком, але є нюанси по високому та низькому сезонах. Тури в Тайланд восени досить дешеві через низький сезон. Іноді відпочинок може бути порушений дощем або вітром. Незважаючи на це температура буде сталою та приємною. В дощові дні можна відвідати екскурсії по Тайланду та відвідати визначні місця.

Куди ще можна поїхати крім Єгипту та Тайланду:

Якщо Єгипет набрид, а Тайланд занадто дороге задоволення, є альтернатива.

Кіпр. На Кіпрі навіть в листопаді, кількість сонячних днів дорівнює 26. А температура повітря стало тримається на позначці 23 – 24 градуси. Рекомендовано для туристів які люблять тепло і не люблять спеку.

Хочете відчути дух свободи? Тоді вибирайте тури в Індію та на Гоа. В жовтні тут якраз закінчується сезон дощів, температура води може досягати 30 градусів, а ціни на відпочинок ще не досягнули свого піку.

І остання альтернатива яку рекомендуємо – це тури по Європі. Осінь найкращий період, аби відвідати визначні місця та насолодитись європейською архітектурою. При виборі екскурсійного автобусного туру уточняєте чи є нічні переїзди. Це значно здешевить тур, але саму подорож зробить менш комфортною.

Вдалих подорожей з туристичною компанією “Астера”.