Вул. П.Дорошенка, 75

 098 420 68 48 , 063 216 62 35

ВАШ ВІДПОЧИНОК - ЦЕ НАША РОБОТА!!

 astera9@meta.ua

Villa Belic 3*

Villa Belic 3*

Villa Belic

Хіт літніх продаж!

Гарантовані номери, миттєве підтвердження!!!

Адреса: ul.Pancevacka, 27, Budva

Розташування: знаходиться в м. Будва (район Подкошлюн), за готелем Slovenska Plaza, навпроти готелю vila Prestige, та неподалік від vila Marko, в тихому зеленому місці, до моря – 8-10 хв. пішки.

Важливо! Дозволяється поселення дітей до 6 років БЕЗКОШТОВНО, без надання окремого місця, дитина спить на ліжку разом із батьками.

Проживання:

1-ий поверх

№ 001 — DBL+ex.bed /TRPL- studio. В номері 3 повноцінних ліжка, кухня (електроплитка, умивальник, холодильник, мінімальний набір посуду), ванна кімната. Спільна тераса разом із номером №002, на якій є столики та стільці.

№ 002 — DBL+ex.bed/TRPL – studio. В номері 3 повноцінних ліжка, кухня (електроплитка, умивальник, холодильник, мінімальний набір посуду), ванна кімната. Спільна тераса разом із номером №001, на якій є столики та стільці.

2-ий поверх

Велика тераса з столиками та стільцями, літня кухня загального користування для туристів з всієї вілли ( плитка, умивальник, холодильник, набір посуду).

3 поверх

№1 — DBL без балкону. В номері двоспальне ліжко, ванна кімната. При вході є тераса з столиком та стільцями для користування туристів з цього номеру. .

№2 — DBL +ex.bed/ TRPL, 2-3місний номер. В номері 3 ліжка, ванна кімната. Балкон з прямим виглядом на море.

№3 — DBL, 2місний номер. В номері двоспальне ліжко, ванна кімната. Балкон з прямим виглядом на море.

№4 — DBL +ex.bed/ TRPL , 2-3місний номер. В номері 3 ліжка, ванна кімната. Балкон з боковим виглядом на море.

4-ий поверх

№21 — DBL без балкону. В номері два ліжка поруч ліжко, ванна кімната. При вході є тераса з столиком та стільцями для користування туристів з цього номеру. .

№22 — DBL +ex.bed/ TRPL, 2-3місний номер. В номері 3 ліжка, ванна кімната. Балкон з прямим виглядом на море.

№23 — DBL, 2місний номер. В номері двоспальне ліжко, ванна кімната. Балкон з прямим виглядом на море.

№24 — DBL +ex.bed/ TRPL , 2-3місний номер. В номері 3 ліжка, ванна кімната. Балкон з боковим виглядом на море.

В кожному номері: вигоди (ТУД), TV, фен, кондиціонер, холодильник, Wi-Fi.

Харчування: Сніданки або сніданки+вечері можна замовити в ресторані готелю vila Prestige ( знаходиться на тій самій вулиці, 50 м поруч) або в кафе Disney, яке знаходиться неподалік на відстані 150м.

Наш коментар: Великою перевагою вілли є те, що більшість номерів мають великі тераси з виглядом на море, а також наявність кухні для загального користування. Заповнення вілли здебільшого туристами з України. Співпраця з віллою багато років поспіль. Зручне розташування, доброзичливі господарі, тихий район, поруч є супермаркет.