Вул. П.Дорошенка, 75

 098 420 68 48 , 063 216 62 35

ВАШ ВІДПОЧИНОК - ЦЕ НАША РОБОТА!!

 astera9@meta.ua

Villa Butua Residence

Villa Butua Residence

Villa Butua Residence

Розміщення: Бутуа Резіденс знаходиться в одній з найкрасивіших частин м.Будви, недалеко від Старого міста, поруч з паркінгом готелю Авала. 

Номери: 6 двомісних номерів, 6 стандартних апартаментів, 6 апартаментів плюс (з вищим комфортом), 3 люкс апартаменти.

Однокімнатний двомісний номер: номер для двох осіб з сучасними меблями, з балконом, двоспальним ліжком, ванною кімнатою, феном, косметичними засобами, Wi-Fi, TV, кондиціонером, міні-холодильником, сейфом.

Стандартні апартаменти: апартаменти для двох осіб з сучасними меблями, двома окремими кімнатами (спальня+вітальня), з балконом, двоспальним ліжком, ванною кімнатою, феном, косметичними засобами, Wi-Fi, TV, кондиціонером, міні-холодильником, сейфом.

Апартаменти плюс: апартаменти для чотирьох осіб з сучасними меблями, двома окремими кімнатами (спальня+вітальня), кухнею, балконом, ванною кімнатою, феном, косметичними засобами, Wi-Fi, TV, кондиціонером, міні-холодильником, сейфом.

Люкс апартаменти: апартаменти для шести осіб з сучасними меблями, трьома окремими кімнатами (2 спальні+вітальня), кухнею, балконом, ванною кімнатою, феном, косметичними засобами, Wi-Fi, TV, кондиціонером, міні-холодильником, сейфом.